۱۳۹۸ سه شنبه ۳ ارديبهشت
سمينار تغذيه در ورزش
معاونت غذاوداروي جهرم اقدام به برگزاري سمينار تغذيه در ورزش كرد
معاونت غذاوداروي جهرم(اداره نظارت بر فراورده هاي طبيعي،سنتي و مكمل هاي ورزشي) با همكاري اداره ورزش وجوانان اقدام به برگزاري سمينار تغذيه در ورزش جهت مربيان باشگاههاي ورزشي در شهرستان جهرم كرد

افروز جعفرنيا رييس اداره نظارت بر فراورده هاي طبيعي،سنتي و مكمل هاي ورزشي: با افزايش روزافزون استفاده از مكمل ها در ميان جوانان و ورزشكاران مربيان باشگاههاي ورزشي نقش مهمي در راهنمايي جوانان ورزش كار در نحوه صحيح و استفاده به موقع از مكمل ها دارند.

به گزارش روابط عمومي معاونت غذاوداروي جهرم و به گفته افروز جعفرنيا اين اداره با همكاري اداره ورزش و جوانان اقدام به برگزاري سمينار تغذيه در ورزش براي مربيان باشگاههاي ورزشي در شهرستان جهرم كرد.

در اين سمينار كه در سالن بهزيستي شهرستان و با حضور حدود شصت نفراز مربيان ورزش برگزار شد، جعفر نيا توضيحاتي در مورد آشنايي با اصول تغذيه در ورزشكاران و معرفي مكمل هاي ورزشي ارائه كرد.

به گفته وي با افزايش روزافزون جوانان ورزشكار از مكمل هاي ورزشي و لزوم آشنايي بيشتر اين قشر و مربيان ورزشي نسبت به شناسايي مكمل هاي غيرمجازو نقش غيرقابل انكار مربيان در راهنمايي ورزشكاران در استفاده صحيح و به موقع از مكمل ها از مربيان خواست تا اطلاعات مقتضي را به نحو احسنت در اختيار ورزشكاران قرار دهند.

جعفرنيا گفت: در پايان اين سمينار بروشورهايي با عنوان مصرف مكمل هاي ورزشي در ورزشكاران آري يا نه؟ در بين مربيان شركت كننده توزيع شد.

تاریخ:
1396/10/24
تعداد بازدید:
14
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal